TRUST Mobility özel limuzin ve şoför hizmetleri berlin

ŞOFÖR - HIZMETI
Business Servisi
 • Limuzin hizmeti
 • şoför hizmeti
 • Şehir turu
 • Düğün Limuzin
HAVAALANI - TRANSFERI
Havaalanı Servisi
 • BER transferi
 • Schönefeld transferi
 • Istasyon transferi
 • VIP GAT transferi

Neden kendimiz bir limuzin hizmeti şirketimiz’de sipariş ederiz:

Profesyonel

Yararlı, kararlı ve özenli bizim yüksek şöförler sizin için. En yüksek standartları karşılamak için tabi’ki tüm güvenlik konularında düzenli olarak eğitim alıyorlar.

Sağduyulu

İş modelimiz için mutlak takdir hakkı önemlidir. Sürücülerimiz her zaman arka planda olup isteklerinize özen gösterir ve güvenli bir yolculuğa 100’de 100 güven duygusu verir.

Güvenilir

100’de 100 güvenilir birinci sınıf şoförümüz ve limuzin servisimizdir. Çalışanlarımız bu görev için özel olarak eğitilmişler ve Berlin’deki mükemmel görgü ve mükemmel yerel tecrübeleri ile etkilemekteler.

Berlin’deki PREMIUM limuzin servisiniz

Münhasır ve tek vesilesiyle

Berlin’de özel şoför ve limuzin servisi

TRUST Mobility GÜVEN Taşımacılık, birinci sınıf hizmet ile lüks yolcu taşımacılığı için şirketinizdir. Sizi rahat araçlarımız ile ve tüm yolculukların mükemmel bir şekilde planlanması ve gerçekleştirilmesi ile ikna etmekten mutluluk duyarız. Dakikalik ve güvenilirlik bizim için elbette bir meseledir. Berlin ve çevresindeki limuzin ve şoför hizmetleri için profesyonel hizmet ortağınız olan her yolcu taşımacılığı her zaman ihtiyatlı ve güvendedir. Çünkü taahhüdümüz ve yetkinliğimiz her zaman hızlı ve rahat bir uygulama ile birlikte yüksek promosyonların ileriye dönük planlanmasıdır. Hizmetimiz mükemmel promosyon ile ilgili tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Limousinenservice

şoför hizmetlerimiz

LIMUZIN SERVISI

ŞOFÖR HIZMETLERI

HAVAALANI TRANSFERI

FUAR TRANSFERLERI

Sağduyulu ve kişisel

TRUST Mobility ile, her seyahatinizde, tamamen takdir yetkisine sahip olursunuz. Yolculuk esnasında rahatlayın ve iyi eğitilmiş sürücülerimiz tarafından istediğiniz yere ulaşın. TRUST Mobilite Limuzin ve Şoför hizmetleri Berlin, her zaman çok yüksek bir yerel bilgiyle ikna olur ve sizi istediğiniz yere güvenli ve hızlı bir şekilde hedefinize götürecektir. Düzenli olarak tamamlanan özel sürüş güvenliği eğitimi sayesinde, her zaman en iyi ve en yetenekli servis sağlayıcısını seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Profesyonel ve şahsen sizin için orada – araçlarımızda iyi ellerde bulunun ve sürücülerimizin her birine binişinizin her birisini özel hale getirmek için kullandığı profesyonelliğe güvenin. Şehir trafiğinde dikkatli olun, eylemde nazik ve nazik bir şekilde çalışın, personelimiz sizin yanında olacaktır.

Üyeliklerimiz

BG trafiği

BG trafiği trafik ekonomisi için yasal kaza sigortası görevinden sorumludur.

https://www.bg-verkehr.de

VLD e.V.

Almanya Federal Cumhuriyeti’ndeki Şoför ve Limuzin Hizmet Şirketi Birliği e.V. (VLD e.V.)

http://www.chauffeur-verband.de/

IHK

Şoför ve limuzin servisi için IHK sertifikalı bir işletmeyiz. Berlin Ticaret ve Sanayi Odası

https://www.ihk-berlin.de

Bağlayıcı olmayan teklifinizi şimdi alın.

Rezervasyon:


  Veri işleme ile ilgili bilgileri okudum. Verilerim, isteğimi oluşturma ve işleme yönelik olarak TRUST Mobility tarafından saklanacaktır. *

  24/7 rezervasyon Hattı:

  Telefon

  +49 30 / 89 40 45 75

  25 Mayıs 2018’den itibaren yeni EU-Genel Veri Koruma Yönetmeliği DSGVO
  Fahrservice Berlin